Солярій – Харків, Салтівка – новий вертикальний турбо-солярій

Солярій на Салтівці

Новий турбо-солярій MegaSun T200
(52 лампи по 200 Вт, виробництво Німеччина)

Ціна: 25 грн/хвилина

Вам ідеально підійде засмага в солярії:

  • якщо ви багато працюєте або у вас немає можливості цілий рік їздити на морські курорти;
  • якщо у Вас проблемна шкіра, солярій не тільки допоможе набути гарного кольору шкіри, а й підсушить дрібні прищики, вугри та інші недосконалості;
  • якщо Ви любите себе і своє тіло – засмага у солярії помітно приховає повноту та ефектно підкреслить переваги Вашого тіла.

Отримати рівну і гарну засмагу, не виїжджаючи в далекі країни та на море, сьогодні легко та доступно кожному. Допоможе Вам у цьому наш солярій за доступними цінами, у спортивному клубі Gym4Fit на Салтівці поряд з метро Студентська або Академіка Павлова. Наша студія гарної засмаги чудово подбає про красу Вашого тіла. Ви набуваєте рівного та привабливого кольору шкіри, а ми дбаємо про те, щоб для Вас ця процедура пройшла максимально безпечно та ефективно.

Не варто нехтувати засмагою, тому що нестача вітаміну D не завжди сприятливо позначається на нашій шкірі. Засмага сприяє накопиченню цього найважливішого вітаміну, який у свою чергу відповідає за накопичення кальцію в нашому організмі. А нестача кальцію і його «вимивання», при нестачі вітаміну D може загрожувати такими захворюваннями як остеопороз. Тому важливо регулярно приймати сонячні ванни і засмагати, це помітно зміцнить кістки, зуби будуть здоровими, волосся набуває блиску. Достатня кількість кальцію в організмі, якому дозволяє засвоюватись саме вітамін D – дає такі позитивні результати.

Невідомий факт, що засмага в соляріях може відрізнятися від природної, тому для цього була розроблена спеціальна косметика для засмаги в соляріях, яка захищає шкіру та зволожить її. Ми із задоволенням, Вам її підберемо під час відвідування нашої студії. Крім того, засмага в солярії сьогодні є більш нешкідливою, ніж сонячна.