R-Sleek – апарат для позбавлення від зайвої ваги та целюліту

Як швидко схуднути та позбутися целюліту?

Без дієт та тренувань. Із гарантією результату.

За 1 курс процедуры:

мінус 3-5 кг

мінус 10-15 см в об'ємі

мінус 1-2 розміри одягу

відсутність целюліту

R-Sleek – це унікальна процедура, ефективних аналогів якої ще немає

Це найефективніша процедура для схуднення у 2023 році!

Ідеальна фігура без занять у спортзалі та дієт.

Вирішення проблем на будь-якій стадії.

100% задоволеність клієнтів. 100% позитивних відгуків.

Найвища ефективність R-Sleek полягає в потрійному впливі на жирову тканину та її глибокій опрацюванні за рахунок компресії, ротаційної мікровібрації та термоефекту.

Цілком безпечно

Немає побічних ефектів

Абсолютно безболісно

Мінімум протипоказань

Акція!

Щоб отримати подарунки до курсу (10 сеансів) R-Sleek Pro – просто заповніть форму (ваше ім’я, прізвище та номер мобільного телефону).
Кожному клієнту супер-подарунки до курсу на 10 сеансів:
– СПА-обгортання* після кожної процедури,
– Відвідування кардіо-тренажерів фітнес клубу без обмежень,
– Відвідування фінської сауни без обмежень!

Все ще вагаєтесь? Спробуйте разове відвідування процедури, щоб оцінити її ефективність. Пробний сеанс (20 хвилин) всього 299 грн (тільки нових клієнтів).

  Ваше имя и фамилия

  Ваш номер телефона

  Після надсилання заявки адміністратор салону краси зв’яжеться з вами.

  Стандартна ціна процедури: 600 грн за сеанс. Ціна курсу (10 процедур): 5000 грн.

  Подарунки є дійсними при оплаті повного курсу з 10 сеансів.
  Почати процедуру ви зможете в будь-який зручний для вас час.

  Переваги студії корекції фігури «Estet Body»

  Наша унікальна перевага

  Додатково до сеансу на апараті R-Sleek Pro ми надаємо дві процедури, які не можуть запропонувати інші салони краси Харкова:

  • термообгортання* з подальшою роботою на кардіо-тренажерах (бігова доріжка, орбітрек, степер, велотренажер, гребний тренажер) та
  • парилку у фінській сауні, що дозволяє багаторазово посилити ефект апаратного масажу та закріпити його на тривалий термін.

  Без дополнительной наценки и переплат!

  R-Sleek PRO – новинка у Харкові
  Ми одними з перших в Україні використовуємо найновішу модель 2019 року – R-Sleek PRO, робота якої, на відміну від звичайної моделі, ґрунтується на двофазній методиці, основній та точній.


  Процедура на R-Sleek PRO, на відміну від звичайної версії апарата, виконується у два етапи:

  1. Основна. Виконується по маслу, без використання костюма, унікальним силіконовим циліндром для запуску лімфатичної системи та створення пілінг-ефекту. Пілінг-ефект досягається завдяки обертанню кожної сфери навколо своєї осі з великою частотою. Висока інструментальна точність виробу дозволяє створювати вивірений синусоїдальний тиск на тканини і опрацювати ділянки тіла, що не піддаються фізичним вправам.
  2. Прицільна. Виконується спеціальним металевим циліндром по костюму для створення термоефекту та локального опрацювання складних ділянок тіла. Термо-ефект досягається абсолютно фізіологічно, без струмів, ультразвуку, радіочастот і зберігається протягом усієї процедури, а завдяки костюму посилює запущений процес жироспалювання.

  Для кого?

  R-Sleek діє на будь-якій стадії та ступені «занедбаності» проблеми. Підходить кожній людині, яка хоче безпечно, безболісно і гарантовано позбутися зайвих обсягів та целюліту. Сприяє корекції фігури та ліфтингу шкіри. Процедура може застосовуватися у разі, коли необхідно забрати будь-яку кількість зайвої жирової тканини. Це може бути, наприклад, тільки жир в області живота, або зайвий об’єм навколо талії та стегон.

  R-Sleek не просто зменшує обсяг жирових клітин, він знижує їхню кількість.

  Вже після першої процедури із застосуванням апарату R-Sleek буде видно ефект у вигляді більш підтягнутої та гладкої шкіри. Після п’ятої процедури обсяги тіла значно зменшаться, фігура набуде чітких обрисів. Після 10-ї процедури доведеться змінити гардероб – оскільки об’єми тіла стали на кілька розмірів меншими, ніж до процедури. Після курсу R-Sleek фігура не просто струнка – вона має чудові чіткі лінії.

  R-Sleek – гарантований результат у боротьбі з целюлітом та зайвою вагою на будь-якій стадії.

  Показання до процедури:

  • Целюліт будь-якої стадії
  • Зайва вага
  • Погіршення тургору шкіри
  • Стрії на шкірі та післяпологове відновлення
  • Лімфатичні застої
  • Птоз (опущення) сідниць
  • Болі в м’язах після тренувань та спортивних занять

  Принцип роботи R-Sleek Pro

  Обладнання є пересувний апарат з комп’ютерним управлінням. Вплив на пацієнта здійснюється за допомогою маніпули – металевим пристроєм, що за формою нагадує циліндр, у якому симетрично розташовані 10 рядів мікророликів з 50-ма кульками у змінних насадках з металу та силікону, рух яких керується двигуном та редуктором. Частота обертання циліндра із кульками коливається від 20 до 355 Гц. У секунду циліндр здійснює 6 оборотів (360 оборотів за хвилину).

  У комплекті йдуть змінні блоки: металевий статичний, металевий push-up і силіконовий, що дозволяє найбільш індивідуально підібрати спосіб і глибину впливу на зону клієнта. Вага маніпули в два кілограми дає найбільш тісний контакт зі шкірою та можливість опрацювання тих шарів жиру, які складно піддаються фізичним навантаженням чи дієтам. Залежно від переваг та індивідуальних особливостей клієнта може змінюватися швидкість обертання роликів та сила натискання, що дозволяє делікатно опрацьовувати тканини.

  В основі роботи апарату лежить методика мікровібрації та ротаційної термокомпресії. Тиск, який своєю вагою створює маніпула, дозволяє створити тісніший контакт зі шкірою впливати на її глибокі шари. Таким чином досягається максимальна ефективність, при цьому тканини не ушкоджуються. Компресія виштовхує з тканин венозну кров та лімфу. Слідом посилюється мікроциркуляція крові в тканинах. Так запускається складний процес: клітини тканин тіла поринають у рідину, що надходить із кровоносних капілярів. Надлишок рідини всмоктується з міжклітинних просторів і перетворюється на лімфу. Фрикційна взаємодія тіла з металом створює локальне підвищення температури масованої ділянки від 5 до 10 ⁰С, а індивідуальний костюм посилює створюваний під час процедури термоефект. Ротаційний рух роликів маніпули створює мікровібрації. За допомогою ротації посилюється мікроциркуляція, відбувається синтез колагену та еластину. Мікровібрація впливає на механорецептори, знижує збудливість нервової системи, занурюючи її у стан відпочинку та спокою, у результаті організм починає синхронно працювати у єдиному біологічному ритмі.

  Протипоказання

  Процедура має схожі протипоказання з LPG (b-flexy) и пресотерапією, але більш щадна. Значною мірою протипоказання відсутні, що є серйозною перевагою R-Sleek, а головною перевагою методики є можливість застосування для клієнтів з розширенням варикозним вен (з обмеженнями інтенсивності).

  Слід звернути увагу на:

  • Запальні процеси (гарячка, вірусні захворювання).
  • Шкірні захворювання (дерматит, екзема та ін.).
  • Захворювання серця (ІМ, стенокардія).
  • Тромбофлебіт.
  • Хвороби сечостатевої системи.
  • Вагітність та післяпологовий період 6 місяців, період лактації.

  Чи обов’язковий костюм?

  Для деяких програм у PRO версії апарату використання костюма є опціональним, але ми настійно рекомендуємо його використовувати, насамперед у гігієнічних цілях, а також для досягнення кращого результату, що забезпечується легкістю руху маніпули та психологічним спокоєм клієнта. Для програм, де передбачено термокомпресію, костюм необхідний у будь-якому випадку. Додатково вам запропонують нанести під костюм сироватку, що охолоджує, або зігріваючий крем для тіла, що збільшить результативність процедури (підсилиться лімфодренаж і процес ліполізу).

  Результат процедури

  Вже після п’ятого сеансу

  • Зменшиться вага на 3 кг.
  • Зменшаться обсяги тіла на 10 см.
  • Зникне целюліт.
  • Підтягнеться шкіра.
  • Розгладяться розтяжки.

  ЗНИЖЕННЯ ВАГИ

  Виведення зайвої рідини, шлаків та токсинів. Нормалізуються обмінні процеси в організмі

  ПОБІВАННЯ ВІД ЦЕЛЮЛІТУ

  Поліпшується тургор шкіри, руйнуються підшкірні жирові шари

  СКУЛЬПТУРУВАННЯ ФІГУРИ

  Зменшення обсягів тіла на 1-2 розміри у проблемних місцях

  ЕФЕКТ ЛІФТИНГУ ШКІРИ

  Надання шкірі пружності та шовковистості, позбавлення від розтяжок та відновлення фігури після пологів.

  PUSH-UP ЕФЕКТ ЯГОДИЦЬ

  Надання сідницям об’єму та тонусу за рахунок розгладжування подягодичной складки

  РЕЛАКС-ЕФЕКТ

  Знижує збудливість нервової системи, занурює її у стан відпочинку та спокою. Запускаються відновлювальні процеси в організмі

  Скільки процедур потрібно для досягнення результатів?

  Більшості клієнтів підійде стандартний курс, що складається з 6-10 сеансів, який позбавить целюліту та зайвої ваги. Повний курс із 12 сеансів необхідний за високого ступеня проблем.

  Скільки триває процедура?

  Один сеанс часу займає від 45 до 75 хвилин, залежно від ваших потреб.

  Як часто проводиться процедура?

  Кожен сеанс проводиться в середньому через 2 дні, не частіше ніж 3 рази на тиждень. Відповідно, загальний час проходження стандартного курсу із 6-10 сеансів займає близько 2-х тижнів (15 днів), а повний курс із 12 процедур – 1 місяць (30 днів).

  Як часто можна проходити повторний курс?

  Повторний курс процедур проводиться не раніше ніж через 6 місяців.

  Як довго зберігається результат?

  Результат довгостроковий і зберігається від півроку та більше. Для підтримки постійного результату рекомендується повторювати процедуру (1 сеанс, щомісяця) після проходження повного курсу, у разі повторний курс знадобиться не раніше, ніж через 1,5-2 року.

  Моя вага 90 кг, чи допоможе мені?

  Так. Ми рекомендуємо вам повний курс із 12 процедур. За часом це займе 1 місяць. Досяжний результат: мінус 10 кг, мінус 20 см об’єму. Обов’язковою умовою є здорове харчування та активний спосіб життя. Питання необхідності дотримання дієт вирішується індивідуально з дієтологом. Попередньо потрібна консультація лікаря (терапевта чи іншого фахівця, залежно стану вашого здоров’я).

  Чем R-Sleek отличается от LPG-массажа?

  В отличие от методик аппаратного массажа, которые основаны на воздействии вакуума, R-Sleek не затягивает складку кожи в манипулу, следовательно, не повреждает ткани и капиллярную и венозную систему.

  Перед процедурою потрібна підготовка:

  • обмежити себе у рясній їжі; уникати солодощів, копченостей, жирної, гострої та солоної їжі, обмежити вживання кави та чаю, виключити алкоголь; не приймати їжу за 2:00 до процедури;
  • дотримуватися питного режиму до і після відвідування процедури: протягом дня пити тільки воду без газу з розрахунку 30 мл на 1 кг тіла (тобто при вазі, наприклад, 60 кг, необхідно випити на день 1,8–2 літри води) . Чи не перевищувати цю норму!

  З організму активно виводиться зайва рідина. Після масажу запускається процес ліполізу (розщеплення жирів більш прості жирні кислоти). Активно цей процес проходить тільки при правильному балансі жирів і води в клітині, інакше утворюються набрякові та застійні явища. Недолік рідини посилює процес, а вживання зайвої рідини перевантажує лімфатичну систему та знижує ефективність процедури.

  Акція!

  Щоб отримати подарунки до курсу (10 сеансів) R-Sleek Pro – просто заповніть форму (ваше ім’я, прізвище та номер мобільного телефону).
  Кожному клієнту супер-подарунки до курсу на 10 сеансів:
  – СПА-обгортання* після кожної процедури,
  – Відвідування кардіо-тренажерів фітнес клубу без обмежень,
  – Відвідування фінської сауни без обмежень!

  Все ще вагаєтесь? Спробуйте разове відвідування процедури, щоб оцінити її ефективність. Пробний сеанс (20 хвилин) всього 299 грн (тільки нових клієнтів).

   Ваше имя и фамилия

   Ваш номер телефона

   Після надсилання заявки адміністратор салону краси зв’яжеться з вами.

   Стандартна ціна процедури: 600 грн. за сеанс. Ціна курсу (10 процедур): 5000 грн.

   Подарунки є дійсними при оплаті повного курсу з 10 сеансів.
   Почати процедуру ви зможете в будь-який зручний для вас час.

   * обгортання проводиться за умови покупки в салоні та використання у процедурі спеціального крему.