Про фітнес-центр

Спортивний комплекс «Gym4Fit» знаходиться в м. Харкові, на Салтівському житловому масиві, недалеко від станцій метро «Студентська» та «Академіка Павлова». 24 січня 2013 року в будівлі, відомій у народі як «Мавзолей», було відкрито спортивний клуб «Рекорд». З 1 травня 2018 року клуб увійшов до нової мережі фітнес-центрів «Gym4Fit».

Загальна площа нашого клубу – понад 2000 кв. м. Великий та сучасний тренажерний зал оснащений професійними тренажерами interAtletika X-Line R, які відповідають новітнім тенденціям у фітнес-індустрії. У нас одна з найбільших кардіо-зон у Харкові, яка включає дуже популярний степер-тренажер – клімбер StairMaster (США) і гребний тренажер Concept2 (США), професійні бігові доріжки, орбітреки, класичні та реабілітаційні велотренажери Precor (США).

У нашому залі на вас чекають 12 досвідчених інструкторів, які завжди готові допомогти вам з усіх питань використання тренажерів та обладнання, провести персональне тренування, дати рекомендації з харчування, поділитися досвідом та знаннями.

У клубі функціонують зали для групових тренувань, де проходять понад 200 різноманітних фітнес-занять на місяць. Заняття проводяться у зручний час із використанням найновішого обладнання. Також, наслідуючи сучасні світові тенденції фітнесу, ми відкрили зону функціонального тренінгу, де проходять групові та індивідуальні заняття з CrossFit, у тому числі секції для дітей, де на спортивному тренуванні вони можуть одночасно займатися вивченням іноземної мови.

Зона боксу та східних єдиноборств – ще одна опція, якою може скористатися кожен член нашого клубу. Тут проходять групові та індивідуальні заняття з боксу, кікбоксингу та муай-тай для дорослих та дітей.

У «Gym4Fit Салтівка» працює салон краси (жіночі та чоловічі стрижки, косметологія, догляд за нігтями, депіляція та СПА-процедури), масажний кабінет (мануальна та апаратна терапія – пресотерапія та LPG-масаж), фінська сауна та вертикальний солярій.

Для всіх бажаючих відкрито лікувально-реабілітаційний центр, в якому ви можете відвідати досвідченого лікаря реабілітолога-ортопеда-травматолога з 20-ти річним стажем. У нашому клубі проводяться індивідуальні реабілітаційні заняття, профілактика порушень постави, запущено програму лікувальної фізкультури (ЛФК).

Унікальність персональних тренувань нашого клубу в тому, що вони без обмеження, а безкоштовне користування фінською сауною включено у всі абонементи. Ще один бонус – це знижка 50% на абонемент до тренажерного залу при купівлі абонементу на будь-які групові заняття.

Чекаємо на вас у нашому клубі!