LPG-масаж (B-Flexy) – процедура для схуднення та позбавлення від целюліту
Що таке LPG масаж
LPG – це лімфодренажний ролико-вакуумний масажний апарат та метод апаратної косметології для боротьби з целюлітом та жировими відкладеннями.
Технологія розроблена французькою компанією LPG Systems (назва складається з абревіатури засновника – Луї-Поля Гіте). У салоні краси спортивного клубу Gym4Fit використовується масажер B-flexy CelluStop з потужністю всмоктування 38 кПа та конструкцією маніпули 3D sense, що дозволяють побачити результат вже після першого сеансу.
Принцип роботи
Принцип дії LPG масажу полягає у механічному впливі на епідерміс (м’які тканини) пацієнта. Масаж проводиться на спеціальному апараті – комп’ютеризованій станції сертифікованим спеціалістом, який здійснює його за допомогою спеціальної маніпули. На маніпулі розташовуються валики (ролики), які при включенні обладнання рухаються в різні боки і при зіткненні зі шкірою пацієнта формують складку, після чого механічними рухами забезпечують розминання підшкірно-жирової клітковини в різних напрямках. Апарат формує в маніпулі вакуум, який захоплює конкретну ділянку шкіру в камеру, розташовану між роликами. Налаштування апарату дозволяють підбирати параметри впливу відповідно до завдань, індивідуальних особливостей шкіри та підшкірно-жирової клітковини пацієнта. При цьому масаж не лише безболісний, а й приємний.
LPG масаж не вимагає застосування масажних олій та кремів. Але перед проведенням сеансу пацієнт одягає на тіло індивідуальний «ендермологічний» костюм із еластичної тканини. Він забезпечує гігієнічність процедури, безболісність ковзання маніпули по шкірі та запобігає її надмірному розтягуванню.
Відео відгуки про масаж LPG (апарат B-flexy CelluStop)
Область застосування
Основне призначення – апаратний масаж використовується для лікування та усунення наступних проблем:
- Целюліт, нерівний рельєф шкіри з ефектом «апельсинової» кірки
- Ожиріння у будь-яких стадіях.
- Локальні жирові відкладення (жирові подушки, повні руки, галіфе, важкі стегна, повний живіт).
- Обвисла, в’яла, нееластична шкіра з низьким тургором.
- Післяпологові розтяжки та відвисання шкіри.
- Набряки.
- М’язові спазми.
Різні види LPG масажу для тіла та обличчя застосовуються не тільки в медицині та естетичній косметології, а й у спорті.
Сфера застосування | Показання до призначення |
---|---|
Медицина |
|
Косметологія |
|
Спорт |
|
Локальний жир неможливо прибрати ні за допомогою тренувань у спортзалі (навіть найвиснажливіших), ні за допомогою тривалих дієт. На нього необхідно впливати лише механічним способом.
При целюліті LPG масаж покращить стан шкірного покриву на сідницях та стегнах незалежно від стадії захворювання. А також знизить ступінь набряклості, мінімізує виразність шрамів та розтяжок, покращить поставу. Так звані жирові пастки теж сприйнятливі до цього способу впливу.
У косметології метод застосовується у програмах корекції фігури, а й у догляду обличчям. Спеціальні маніпули апарату здатні забезпечити дуже делікатний вплив на тканини обличчя, шиї, декольте області.
Переваги
На сьогоднішній день апаратний ролико-вакуумний масаж – один із найбільш затребуваних методів апаратної косметології, які застосовуються для корекції фігури та боротьби з целюлітом. Така його популярність обумовлена тим, що вплив:
Ефективно – результати підтверджені як об’єктивно – численними клінічними дослідженнями, а й суб’єктивно – мільйонами пацієнтів, які випробували цей метод собі у всьому світі. Більшість лікарів вважає LPG масаж найбезпечнішою альтернативою ліпосакції (операції з хірургічного видалення жиру).
Фізіологічно – активізація обмінних процесів, стимуляція тканин організму відбувається природним чином. LPG масаж забезпечує досягнення не лише естетичного результату, а й загальнозміцнювального, оздоровчого ефекту.
Комфортно – безболісний, м’який, але, водночас, глибокий вплив дозволяє отримати задоволення від процедури, насолодитися її релаксуючим ефектом.
Ефективність
Насправді доведено, що десять сеансів лімфодренажного масажу скорочують площу поверхні шкірного покриву на 20%. Додатково масаж має мінімум три позитивні ефекти:
- Поліпшує стан шкірного покриву. У шкірних шарах посилюється мікроциркуляція та ліквідуються застої. Шкіра знову починає виробляти ключі від молодості – еластин та колаген. Після комплексу процедур ви отримуєте оновлений та розгладжений шкірний покрив.
- Лікує целюліт. “Апельсинова кірка” – це хвороба. І з допомогою LPG масажу можна як мінімізувати її прояви, а й вилікувати. Підтяжка шкіри та моделювання контурів тіла – лише додаткові бонуси лікувального процесу.
- Безпечний. Робити масаж LPG за відсутності протипоказань можна чоловікам і жінкам незалежно від віку. Жодної додаткової підготовки процедура не вимагає.
Ефективність впливу LPG можна порівняти з ефективністю мануального масажу, виконаного висококваліфікованим масажистом, що знаходиться в хорошій фізичній формі і володіє всіма прийомами масажу. При цьому сеанси LPG вдвічі-втричі менш тривалі за часом.
Перед кожним сеансом та після сеансу масажу ми вимірюємо ваші обсяги та вагу тіла, щоб ви могли бачити ефективність та відстежувати результативність процедури.
Відмінності від мануального («ручного») масажу
В основі лежить той самий принцип – механічні рухи, покликані розім’яти м’які тканини. Мануальний масаж за рівнем ефективності може бути аналогічним апаратному лімфодренажному, якщо при його проведенні будуть дотримані такі вимоги:
- тривалість сеансу не менше години-півтори;
- масажист здоровий і знаходиться у чудовій фізичній формі;
- професійно володіє всіма методиками на шкіру.
Яка кількість сеансів потрібна
Компанією, що створила технологію LPG, розроблено спеціальні протоколи. Завдання кожного – вирішувати певну, конкретну проблему. Кожен документ містить докладний опис масажних процедур. Він регламентує, на які галузі впливати за тих чи інших проблем, як довго впливати, і з якою інтенсивністю.
Типовий курс за протоколом «Ендермологія» зазвичай включає вісім або десять сеансів. Тривалість сеансу за протоколом – 35 хвилин. При цьому проводити процедуру потрібно не частіше, ніж двічі на тиждень.
Для підтримання досягнутого результату рекомендується проведення одного сеансу кожний наступний місяць. Але і без процедур, що «підтримують», результат може зберігатися 5-7 місяців.
Можливі побічні ефекти
Лімфодренаж справляє колосальний ефект. Про це свідчать і результати досліджень, і захоплені відгуки пацієнтів. Але будь-яка дія, що має таку високу результативність, здатна спровокувати побічні ефекти, аналогічні тим же, що і при ручному антицелюлітному масажі.
- Набряклість м’яких тканин. Не сильна, без утворень гематом, помірна набряклість, яка неминуча під час посилення лімфотоку в неготових до цього судинах. Найчастіше з’являється після першого, іноді після другого сеансу. Виникає через посилене надходження лімфи до міжклітинного простору при недостатній функції лімфатичних судин. Протягом курсу судини відновлюють нормальну діяльність і хворобливого стану більше не виникає.
- Озноб. Характерний для пацієнтів із вегетативною дисфункцією (вегетосудинною дистонією). Виникає через механічне подразнення рецепторів шкіри, які, своєю чергою, збуджують симпатичну нервову систему. Озноб через кілька сеансів сходить нанівець. Як лікування рекомендується гарячий чай після процедури.
- Незначні петехії. Петехіями називають червоні крапки чи плями маленького діаметра. По суті це мініатюрні крововиливи, гематоми, зосереджені під верхнім шаром шкіри. Причина їх появи – механічна дія роликами та вакуумом на шкірний покрив. Лікування не потрібно, оскільки проблема проходить самостійно протягом кількох днів. В іншому випадку рекомендується обстеження, щоб переконатися у відсутності захворювань, що супроводжуються зниженою згортанням крові.
Протипоказання
- Новоутворення злоякісного характеру. Лімфодренаж стимулює кровотік, що, своєю чергою, збільшує швидкість поділу клітин. Причому не лише у здорових тканинах, а й у злоякісних. Процедура може спровокувати зростання злоякісного новоутворення. Наприклад, при міомі матки.
- Доброякісні новоутворення. До них відносять родимки, що височіють над поверхнею шкіри, підшкірні жировики (ліпоми) та гемангіоми. Процедура може травмувати ці ділянки шкіри, що абсолютно не допустимо.
- Вагітність на будь-якому терміні. Крім лікування набряклості ніг за спеціальним протоколом для вагітних «Венозна недостатність». Легкий лімфодренаж допомагає знизити набряклість у ногах, у т.ч. на пізніх термінах. Грудне вигодовування протипоказанням не є, але краще проконсультуватися зі своїм лікарем.
- Перші дні місячних. Через активізацію кровообігу цей вид масажу в перші дні менструації заборонено. Процедура може підвищити інтенсивність виділень.
- Інфекції та жар. В результаті лімфодренажу серцево-судинна система починає працювати з більшою інтенсивністю, ніж раніше. Але для людини з підвищеною температурою тіла, що свідчить про гостру стадію інфекційної хвороби, жодної користі така дія не принесе.
- Гемофілія. Якщо згортання крові у людини порушена, то через її приплив внаслідок масажу на тілі може з’явитися велика кількість гематом. Деякі можуть займати великі площі поверхні шкіри.
- Епілепсія. До нападу здатне призвести інтенсивне та тривале масажування навіть невеликої ділянки тіла. Такого, наприклад, як складка шкіри.
- Стадія декомпенсації при недостатності різного роду. Людям із недостатністю серця, печінки чи нирок протипоказані інтенсивні фізичні навантаження. Лімфодренаж вдвічі-втричі підвищує швидкість кровотоку у великій вені, порівнянне з інтенсивним заняттям у спортзалі. Допускати подібне при серцевій, печінковій та нирковій недостатності не можна.
- Хвороби ендокринної системи. Цукровий діабет та інші захворювання цієї групи супроводжуються порушенням функцій багатьох внутрішніх органів. Як виняток при ендокринних недугах легкого та середнього ступенів LPG призначають за показаннями – для стимуляції живлення внутрішніх тканин.
- Ниркова недостатність та сечокам’яна хвороба.
- Виразкова хвороба у стадії загострення.
- Простудні та інфекційні захворювання, лихоманка.
- Серцево-судинна недостатність та гіпертонія.
- Наркотична та алкогольна залежності.
- Шкірні хвороби. Посилення кровотоку може призвести до поширення хвороботворних організмів у всьому тілі. Тому уражених ділянок шкіри у процесі масажу слід уникати.
- Грижі. Існує ризик підвищення тонусу розташованих поруч із грижею м’язів. Цей стан здатний спричинити ущемлення внутрішнього органу, що випав.
- Запальні процеси. Які можуть проходити в судинах та вузлах лімфатичної системи. Посилення лімфотоку, яке відбувається при лімфодренажі, здатне спровокувати поширення хвороботворних мікроорганізмів.
- Тромбофлебіт та флебіт. Ці хворобливі стани характеризуються запаленими судинними стінками. Їм буде вкрай складно витримати навантаження, яке виробляє посилений кровотік. Процедура є небезпечною за наявності у вені тромбів.
- Наявність порізів та ран. Механічна дія на шкіру протягом тривалого часу може призвести до збільшення травмованого вогнища.
Додаткові рекомендації
Ви можете посилити ефект від лімфодренажного масажу корекцією харчування. Зменшити кількість простих вуглеводів (цукри), збільшити кількість білків та складних вуглеводів (крупи, фрукти та овочі). Обов’язково підтримуйте водний баланс: слід випивати не менше 1,5 л чистої води на день.
Ціна на LPG-масаж
- Один сеанс (тривалістю 40 хвилин): 350 грн.
- Курс із 10 сеансів (тривалістю 40 хвилин): 3000 грн.
- Індивідуальний, багаторазовий костюм: 500 грн.
- Разова аренда костюма: 50 грн.
Попередній запис обов’язковий: Онлайн-заявка або за телефонами: (099) 758-34-87, (096) 820-33-71, (063) 327-23-28
Бажаєте дешевше? Слідкуйте за акціями в нашому Інстаграм @gym4fit.saltovka!
Шукайте більш дешевий та ефективний спосіб швидко схуднути, без фізичних вправ та дієт? Спробуйте пресотерапію!